Hakkımızda

Öğüt Avukatlık Ofisi

Hakkımızda

2020

Kuruluş

Ankara merkezli faaliyet gösteren Öğüt Avukatlık Ofisi,2020 yılında Avukat Yunus Emre ÖĞÜT tarafından kurulmuştur.

Öğüt Avukatlık Ofisi, bünyesinde mevcut olan tecrübeli avukat ve danışman ekibi ve Türkiye’nin her şehrindeki çözüm ortakları ile mevcut veya muhtemel hukuki uyuşmazlıkların çözümünde siz değerli müvekkillerine nitelikli avukatlık hizmetleri sağlamaya devam etmektedir. Müvekkilleri ile güven temelinde sağlıklı ilişkiler inşa eden ofisimiz, prensiplerinden ödün vermeksizin müvekkillerine sunduğu avukatlık hizmet kalitesini daha da arttırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Öğüt Avukatlık Ofisi, çalışma prensibi gereği mevcut veya muhtemel hukuki meseleleri titizlikle irdeleyip yürürlükteki mevzuat hükümleri nezdinde müvekkillerine en uygun ve en adil çözümleri sağlamayı hedeflemektedir.Hukuk alanında teknolojik gelişmelerin entegrasyonu konusunda ciddi çalışmaları olan ofisimiz, bu yeniliklerin müvekkillerinin kullanımına sunulması hususunda ciddi çabalar sarf etmektedir.

Mevcut yasal düzenlemeleri iyi özümseyerek ve güncel içtihatları titizlikle takip ederek müvekkillerinin karşılaştığı sorunların çözümünde etkili ve dinamik çözümler sunmaktadır. Bunun yanında muhtemel görülen hukuki uyuşmazlıklar ile ilgili olarak önleyici hukuk hizmeti kapsamında hizmetler de sunmakta olan ofisimiz, müvekkillerine “en az maliyet en yüksek verim” ilkeleri çerçevesinde hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Bize ulaşmak çok kolay

İletişim

Sizleri iyi anlıyoruz

Empati temelli iletişim ile sizleri çok iyi anlıyoruz. Hukuki konulardaki tavsiye ve telkinlerimizi sizlere has kılıyoruz.

İnandığımız işi yapıyoruz

İnandığımız işi yapıyoruz.Bu nedenle işimizi ciddiyetle yapıyor,yasal süreçleri titizlikle takip ediyoruz.

Güncel kalıyoruz

Çalışma alanlarımızla ilgili hususlarda mevzuatlardaki değişiklikleri en sıkı şekilde takip ediyor,yargı kararları ile kedimizi güncel tutuyoruz.

Bizi Arayın

0 (312) 231 34 40

Randevu Alın
Nitelikli Avukatlarımız

Avukatlarımızı Tanıyın

Blog

Blog sayfamızı takip edin

Hukuki konularda güncel mevzuat ve yargı kararları ışığında yazdığımız özgün içerikler ile farkındalığınızı arttırıyoruz.Sorunlarınızı çözmenizde sizlere yol gösteriyoruz.

Blog Sayfasına gidin